Karadağ Avantajları

Karadağ Avrupa Birliği'ne Giriyor!


Karadağ, 2021 yılında Avrupa Birliği’ne girecek olup, Avrupa Birliği'ne girdikten sonra bütün avantajlar kalkacaktır. Avrupa Birliği’ne girdikten itibaren herhangi bir Avrupa ülkesine vizesiz seyahat etme imkanı tanınmaktadır.

Karadağ'da çalışma ve oturma müsaadesi aldığınız taktirde, ülkenin Avrupa Birliği’ne girişinden sonra istediğiniz Schengen ülkesinde ikamet edebilir, istediğiniz ülkede de ticari faaliyette bulunabilir ya da çalışabilirsiniz. Tüm devlet hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz; buna sağlık sektörü de dahildir.

15 günde B Planınız Hazır!


Gelin! Karadağ'da şirketinizi kuralım, ardından oturma ve çalışma izinlerinizi alalım. Gerekli belgeleri bize teslim ettikten 7 iş günü içinde şirketinizi kuruyoruz, oturma ve çalışma izni başvurunuzda gereken imza ve parmak izi işlemleri için sizi bir seferliğine Karadağ'a davet ediyoruz.

Avrupa'nın en hızlı ve ekonomik oturma ve çalışma izni!


Avrupa’nın en hızlı, en kolay ve en uygun oturma ve çalışma izinlerini bugün Karadağ'da sizin için biz alıyoruz. Ve bu hizmeti size sadece 2.300€ ’ya sunuyoruz.

Karadağ'da Gayrimenkul Alarak Oturum İzni Alın!


Karadağ'da tüm gayrimenkul fiyatları Euro bölgesi olmasına rağmen uygun; fakat Avrupa Birliği süreci gayrimenkul fiyatlarını her geçen gün arttırıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Karadağ'da Kurumlar Vergisi %9!


Kurumlar vergisinin %9 olduğu Karadağ'daki şirketinizden Türkiye dahil, dünyanın her yerine fatura kesebilirsiniz. Şirketinizin kuruluşu ile birlikte yerel veya global birçok bankanın bulunduğu Karadağ'da, şahıs ve kurumsal banka hesabınızı kolayca açabilirsiniz.

Türkiye - Montenegro Serbest Ticaret Anlaşması!


İhracaatlarınızı Karadağ'daki şirketiniz üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye - Karadağ arasında 2009 yılında imzalanmış Serbest Ticaret Anlaşması bulunuyor.

İstanbul - Podgorica
1 saat 20 dakika!


İstanbul'dan Türk Hava Yolları aracılığıyla günde iki olmak üzere başkent Podgorica'ya seferler düzenleniyor. Uçuş süresi 1 saat 20 dakikadır. Karadağ – Türkiye karayolu ile 1200 km'dir, yani takribi 12 saate bu güzel ülkeye aracınız ile varabiliyorsunuz. Ülkenin bir diğer uluslararası havalimanı olan Tivat Havalimanı da tüm Avrupa ülkelerine hizmet vermektedir.